Pismo Akademia Paznokcia

Akademia Paznokcia 60
Akademia Paznokcia 60
W numerze: Mistrzostwa przedłużania paznokci „Pink&White” – technika klasyczna, Wiosenne tulipany, POLYGEL – rewolucja w świecie paznokci i wiele innych!
Akademia Paznokcia 59
W tym numerze: Dobór kształtu paznokci, Multi Shine, Elegancki minimalizm, Perły – nie tylko jako biżuteria, Convexart, i wiele innych. Zapraszamy do lektury!
Akademia Paznokcia 58
Salonowy migdał – przedłużenie żelem na formie, Magia koloru w salonie kosmetycznym, Mat w jesiennych kolorach, TOP 3 - Najbardziej pożądane stylizacje rzęs, i wiele innych.
Akademia Paznokcia 57
W tym numerze: Mistrzostwa Pink & White, Trendy jesień-zima, Taniec zmysłów, Jedwab a piękno naszego ciała, i wiele innych. Zapraszamy do lektury!
Dostępna ilość: 114
Akademia Paznokcia 56
W tym numerze: LASHES, Kosmetyczka - zawód wybitnie kobiecy, Malowane róże, Marynarski akcent, Makijaż dla Miss, i wiele innych. Zapraszamy do lektury!
Dostępna ilość: 59
Akademia Paznokcia 50
W tym numerze: Manicure tytanowy na formie i na tipsie, 5. targi BEAUTY FORUM & SPA 2014 - relacja, Propozycja na sylwestrową noc, Wernisaż prac, Co może poprawić wygląd naszej skóry? i wiele innych. Zapraszamy do lektury!
Akademia Paznokcia 49
Przeciwwskazania do przedłużania paznokci, Motywowanie i inspirowanie zespołu, Kwiaty na trzy sposoby, Odrobina ekstrawagancji, Kolagen – proteina młodości i wiele innych.