Pokaz marki Słowianka w Warszawie – 4 czerwca 2017

Słowianka Nail Trends 4 czerwca w Hotelu Lord w Warszawie, zorganizowała jeden z wielu swoich wspaniałych Pokazów Nowości. Mottem przewodnim całego cyklu Pokazów jest hasło : KEEP IN TOUCH.

Pokaz marki Słowianka był najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem przez stylistki paznokci w Stolicy Polski – Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 wspaniałych stylistek, które przywitały Słowiankę w Warszawie z ogromną radością.

Wszystkie Pokazy Słowianka Nail Trends budzą wiele emocji – tym razem było podobnie. Event odbył się przy udziale wspaniałych Partnerów Biznesowych, którzy dla wszystkich Pań przygotowali miłe upominki. Dodatkowo, każda z Pań miała szansę na wygranie atrakcyjnych nagród o łącznej wartości ponad 8000 zł.

Patronat Medialny nad wydarzeniem objął magazyn AKADEMIA PAZNOKCIA.

Wszystkie Panie miały okazje poznać Nowości, które Natalia Larina dla nich przygotowała. Została zaprezentowana linia produktów Neon Explosion w ośmiu cudownych kolorach lata – są to emulsje żelowe, które idealnie nadają się do zdobień płaskich oraz do używania do malowania całej płytki paznokcia. Dodatkowo Panie poznały nowy żel konstrukcyjny Milky Rose, który idealnie nadaje się do tworzenia tunelu.

Dzień 4 czerwca to także urodziny Prezesa firmy Słowianka Nail Trends – Sergii Larin, nie obyło się więc bez tradycyjnego Tortu Słowiankowego oraz wspólnego śpiewu Sto Lat.

Podczas wydarzenia, Olga Lubańska Instruktor Słowianka Nail Trends w Warszawie oficjalnie otrzymała dyplom z tytułem: ARTIST EDUCATOR, dzięki niemu poszerzył się jej zakres technik ze zdobień z jakich może edukować swoje kursantki. Serdecznie Gratulujemy.

Po zakończonym pokazie, wszystkie Panie miały okazje zrobić zakupy ze specjalnym rabatem. Każda z uczestniczek otrzymała także unikatowy dyplom, potwierdzający udział w Ekskluzywnym Pokazie Słowianka Nail Trends.